Wolbar
Стягащи бикини Wolbar 49481
Стягащи бикини Wolbar 49481
Обичайна цена
€13,80
Обичайна цена
Цена при разпродажба
€13,80
С включени данъци.
Количество
Не може да се зареди възможността за взимане
Комфорт и еластичност за всеки ден — тези стягащи бикини от Wolbar са изработени от 83% полиамид и 17% спандекс — материал, който осигурява отлично прилепване, еластичност и лек стягащ ефект. Налични в широк диапазон от размери — от S до XXXXL, за да паснат на всяка жена.
Налични в черен, бял и бежов цвят.
- Състав: 83% полиамид, 17% спандекс
- Стягащ и оформящ ефект
- Еластично прилепване
- Цвятове: черен, бял, бежов
- Размери: S – XXXXL
- Марка: Wolbar
- Тегло: 150 г
Полиамид 83%
Спандекс 17%
Спандекс 17%
| Размер | Широчина на бедрата |
|---|---|
| S | 85–88 cm |
| M | 89–92 cm |
| L | 93–96 cm |
| XL | 97–100 cm |
| XXL | 101–104 cm |
| XXXL | 104–108 cm |
| XXXXL | 108–112 cm |
Share
