Kinga
Бикини Kinga
Бикини Kinga
Обичайна цена
€29,80
Обичайна цена
Цена при разпродажба
€29,80
С включени данъци.
Количество
Не може да се зареди възможността за взимане
Дамски фиго с висока талия Naked Light са модерен и елегантен модел бельо, който комбинира минималистичен дизайн със забележителни, женствени детайли. Изработени от гладък, еластичен материал в комбинация с прозрачна мрежа, те излъчват лекота и стил, а пълната кройка гарантира удобство и отлично прилепване към силуета. Предницата на бельото е изработена от гладък материал, докато деликатните изрезки и декоративните ленти отстрани дават на модела съвременен и чувствен характер. Задната част от фината, прозрачна мрежа красиво подчертава линията на дупето, добавяйки лекота и елегантност. Еластичният материал прави фиго идеално прилепващи към тялото, осигурявайки комфорт през целия ден. Фиго Naked Light се отлично комбинират с сутиени от същата линия, създавайки ефектен и стилен комплект бельо.
Памук 16 %
Спандекс 14 %
Полиамиди 70 %
Спандекс 14 %
Полиамиди 70 %
| Размер | Ширина на бедрата |
|---|---|
| L | 100-106 cm |
| M | 94-100 cm |
| S | 88-94 cm |
| XL | 106-112 cm |
| XS | 82-88 cm |
| XXL | 112-118 cm |
| XXXL | 118-124 cm |
Share
