Axami
Бикини Axami
Бикини Axami
Обичайна цена
€31,80
Обичайна цена
Цена при разпродажба
€31,80
С включени данъци.
Количество
Не може да се зареди възможността за взимане
| Размер | Ширина на бедрата |
|---|---|
| L | 98-103 cm |
| M | 93-98 cm |
| S | 88-93 cm |
| XL | 103-108 cm |
| XS | 83-88 cm |
| XXL | 110-118 cm |
| XXXL | 119-127 cm |
| XXXXL | 128-136 cm |
Share
